Wszechstronni, utalentowani redaktorzy treści i moderatorzy, kreatorzy i animatorzy w usługach live. Poznaj nas!

Daria

Mam na imię Daria i zasilam chatboty wiedzą od naszych klientów, tak, aby jak najlepiej odpowiadały na zadane im pytania. Oprócz wspomagania botów, zajmuję się także tworzeniem artykułów, które mają w prosty sposób nakierować użytkowników na właściwe rozwiązanie ich problemów i ułatwić im korzystanie z serwisów. Chociaż ukończyłam filologię polską, to moją ogromną pasją są nowe technologie i staram się poszerzać swoją wiedzę z tego zakresu. Po pracy (lub przed) amatorsko robię zdjęcia makro, zajmuję się moją (coraz większą) dżunglą w mieszkaniu i wychodzę na długie spacery po kabackich polach. Nałogowo pochłaniam non-fiction (reportaże), literaturę socjologiczną oraz beletrystykę.

Kuba

Cześć! Mam na imię Jakub. Od najmłodszych lat jestem powiązany ze światem artystycznym. W firmie Intelligence Centre jestem odpowiedzialny za stronę artystyczną, czyli szeroko pojętą – grafikę. Oprócz części kreatywnej zajmuję się również moderacją. Do swoich mocnych stron zaliczam dbałość o detale i plastyczną stronę kompozycji. Cechuje mnie łatwe nawiązywanie kontaktów oraz otwartość na wszystkie napływające kreatywne propozycje. Wolne chwile poświęcam na swój rozwój artystyczny oraz akwarystykę. Zawsze znajduję czas na długie wyprawy zarówno te piesze jak i te jednośladem.

Damian

Swoją przygodę z Social Mediami rozpocząłem w 2016 roku, będąc w głównej mierze samoukiem i z marką, z którą jestem związany do dziś. Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że rozumiem media społecznościowe, te zaskakują mnie czymś nowym i to najbardziej lubię w tej branży. W pracy zajmuje się przede wszystkim aktywną moderacją, a także tworzeniem contentu sportowego.
W wolnym czasie pasjonat sportu (wszelkiego rodzaju). Ciężko oderwać mnie o TV, gdy transmitowany jest ważny mecz lub turniej. Bardziej jednak niż oglądanie kręci mnie uprawianie różnego rodzaju dyscyplin. Poza tym uwielbiam spotykać się ze znajomymi na grę w planszówki lub wspólne wypady poza miasto!

Michalina

Mediami społecznościowymi interesuję się od kilku dobrych lat. Swoje profile w social mediach staram się prowadzić z dbałością o wszelkie detale, można powiedzieć, że jestem estetką.

Po ukończeniu studiów dziennikarskich postanowiłam dalej rozwijać swoje pasje i kontynuować edukację na Uniwersytecie SWPS, a konkretnie na profilu Menadżer, Agent, Producent.

Od lutego mam przyjemność pracować w Intelligence Center i muszę przyznać, że miło jest być częścią tak kreatywnego i sympatycznego zespołu.

Jestem osobą ambitną, która cały czas poszukuje możliwości rozwoju i kontaktu z ludźmi. Lubię uczyć się od lepszych od siebie, a potem obserwować swoje postępy. Czuję się dobrze, kiedy wokół mnie wiele się dzieje, ponieważ nuda przytłacza, a adrenalina motywuje do działania.

Nie potrafię żyć bez muzyki i aktywności fizycznych – jakichkolwiek. Kocham podróże, zachody słońca, a najbardziej odgłos cykających świerszczy.

Michał

Mówi się, że jeżeli w pracy robisz coś, co lubisz, to tak naprawdę nie przepracujesz ani jednego dnia. Co więc robię w Intelligence Center? Nie przepracowałem choćby dnia!

Bardzo lubię kontakt z ludźmi - czy to bezpośredni, czy to za pomocą Internetu. A w Intelligence Center mam za zadanie utrzymywać ten kontakt w mediach społecznościowych. Trafiłem więc idealnie!

Czym się jeszcze interesuję? Głównie piłką nożną, jestem bezgranicznie zakochany w klubie piłkarskim Chelsea FC. Uwielbiam również czytać książki i oglądać filmy.

Moje mocne strony? Myślę, że moją największą zaletą jest to, że nigdy się nie poddaję. A to chyba najważniejsze w życiu.

Paulina

Zwariowana wariatka? Tak, to chyba idealne określenie mojej osoby.

Pełna optymizmu, z dużym dystansem i luzem w głowie, a zarazem nieposkromioną energią. To właśnie ja - Paula, moderatorka Playera.

Moja przygoda w social mediach zaczęła się od stażu w jednej z warszawskich agencji marketingowych. To właśnie tam otworzyła się przede mną furtka do świata social mediów.

Uważam, że kluczem do sukcesu w tej strefie jest odpowiednie budowanie relacji z potencjalnymi klientami. W istocie - jest to najważniejsze.

Nie sądziłam, że praca na obecnym stanowisku będzie przynosiła mi się tyle satysfakcji. Uwielbiam wchodzić w interakcje z ludźmi, a tym samym sprawić, że poczują się jakby mnie już dobrze znali.

Nie znoszę monotoni. Crossfit, taniec, miłośniczka rapu.

Agata

W Intelligence Center pracuje od marca, jestem osobą, która poszukuje cały czas nowych wyznań i tak też dołączyłam do zespołu. Najbardziej w swojej pracy cenię możliwość rozwoju oraz brak monotonnych zadań. Jestem kreatywna, sumienna, oraz odporna na stres, jest to w tej branży bardzo ważna cecha z uwagi na to, że czasami naprawdę dużo się dzieje! Poza mediami, którymi interesuje się na co dzień oraz PR uwielbiam modę.

Ula

Social media to coś więcej! Dzięki nim łączę swoje dwa zawody: dziennikarki i junior social media managera! Moją przygoda z IC daje mi możlwiość na rozwoju w tych dwóch sferach. Kocham rozmowy z ludźmi, kreatywne zadania i wyzwania. Dążę do swoich dziennikarskich marzeń z IC!
Może spotkamy się razem na moderatorskim szlaku? Bądźcie czujni! 😉

Oliwia

Cześć, nazywam się Oliwia!

Jestem absolwentką kosmetologi, natomiast zaraz po otrzymaniu dyplomu, postanowiłam skręcić w ścieżkę, która jest bliższa mojemu sercu.

Praca w social mediach sprawia mi ogromną radość, jest to miejsce, gdzie możemy dać upust swojej kreatywności. Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego utrzymywanie silnych relacji między marką a konsumentem sprawia mi samą przyjemność i przychodzi bardzo naturalnie. Interesuje się psychologią biznesu, dziedzina ta jest niezwykle pomocna w codziennej pracy.

W czasie wolnym uwielbiam jeździć na rolkach, a w okresie zimowych szusować na nartach.