Wszechstronni, utalentowani redaktorzy treści i moderatorzy, kreatorzy i animatorzy w usługach live. Poznaj nas!

Daria

Mam na imię Daria i zasilam chatboty wiedzą od naszych klientów, tak, aby jak najlepiej odpowiadały na zadane im pytania. Oprócz wspomagania botów, zajmuję się także tworzeniem artykułów, które mają w prosty sposób nakierować użytkowników na właściwe rozwiązanie ich problemów i ułatwić im korzystanie z serwisów. Chociaż ukończyłam filologię polską, to moją ogromną pasją są nowe technologie i staram się poszerzać swoją wiedzę z tego zakresu. Po pracy (lub przed) amatorsko robię zdjęcia makro, zajmuję się moją (coraz większą) dżunglą w mieszkaniu i wychodzę na długie spacery po kabackich polach. Nałogowo pochłaniam non-fiction (reportaże), literaturę socjologiczną oraz beletrystykę.

Kuba

Cześć! Mam na imię Jakub. Od najmłodszych lat jestem powiązany ze światem artystycznym. W firmie Intelligence Centre jestem odpowiedzialny za stronę artystyczną, czyli szeroko pojętą – grafikę. Oprócz części kreatywnej zajmuję się również moderacją. Do swoich mocnych stron zaliczam dbałość o detale i plastyczną stronę kompozycji. Cechuje mnie łatwe nawiązywanie kontaktów oraz otwartość na wszystkie napływające kreatywne propozycje. Wolne chwile poświęcam na swój rozwój artystyczny oraz akwarystykę. Zawsze znajduję czas na długie wyprawy zarówno te piesze jak i te jednośladem.

Damian

Swoją przygodę z Social Mediami rozpocząłem w 2016 roku, będąc w głównej mierze samoukiem i z marką, z którą jestem związany do dziś. Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że rozumiem media społecznościowe, te zaskakują mnie czymś nowym i to najbardziej lubię w tej branży. W pracy zajmuje się przede wszystkim aktywną moderacją, a także tworzeniem contentu sportowego.
W wolnym czasie pasjonat sportu (wszelkiego rodzaju). Ciężko oderwać mnie o TV, gdy transmitowany jest ważny mecz lub turniej. Bardziej jednak niż oglądanie kręci mnie uprawianie różnego rodzaju dyscyplin. Poza tym uwielbiam spotykać się ze znajomymi na grę w planszówki lub wspólne wypady poza miasto!

Michalina

Mediami społecznościowymi interesuję się od kilku dobrych lat. Swoje profile w social mediach staram się prowadzić z dbałością o wszelkie detale, można powiedzieć, że jestem estetką.

Po ukończeniu studiów dziennikarskich postanowiłam dalej rozwijać swoje pasje i kontynuować edukację na Uniwersytecie SWPS, a konkretnie na profilu Menadżer, Agent, Producent.

Od lutego mam przyjemność pracować w Intelligence Center i muszę przyznać, że miło jest być częścią tak kreatywnego i sympatycznego zespołu.

Jestem osobą ambitną, która cały czas poszukuje możliwości rozwoju i kontaktu z ludźmi. Lubię uczyć się od lepszych od siebie, a potem obserwować swoje postępy. Czuję się dobrze, kiedy wokół mnie wiele się dzieje, ponieważ nuda przytłacza, a adrenalina motywuje do działania.

Nie potrafię żyć bez muzyki i aktywności fizycznych – jakichkolwiek. Kocham podróże, zachody słońca, a najbardziej odgłos cykających świerszczy.

Julia

Od kilku lat interesuje się światem mediów społecznościowych - stąd moja praca w IC. Lubię określać się jako #bookworm, ponieważ dużo czasu spędzam w świecie książek o najróżniejszej tematyce. Swoją przygodę z social mediami dopełniam studiami - ukończyłam kreowanie wizerunku osób i firm na SWPS oraz nadal rozwijam się na kierunku Nowe Media na Collegium Civitas. Świat Internetu mnie wchłonął, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Michał

Mówi się, że jeżeli w pracy robisz coś, co lubisz, to tak naprawdę nie przepracujesz ani jednego dnia. Co więc robię w Intelligence Center? Nie przepracowałem choćby dnia! Bardzo lubię kontakt z ludźmi - czy to bezpośredni, czy to za pomocą Internetu. A w Intelligence Center mam za zadanie utrzymywać ten kontakt w mediach społecznościowych. Trafiłem więc idealnie!
Czym się jeszcze interesuję? Głównie piłką nożną, jestem bezgranicznie zakochany w klubie piłkarskim Chelsea FC. Uwielbiam również czytać książki i oglądać filmy.
Moje mocne strony? Myślę, że moją największą zaletą jest to, że nigdy się nie poddaję. A to chyba najważniejsze w życiu.

Sylwia

Czekoladoholiczka z zacięciem literackim, wpadającym w skrajną formę radosnej twórczości, opartej na niezmierzonych pokładach absurdu.

W Intelligence Center zajmuję się wzniecaniem pożarów, przy jednoczesnym ich gaszeniu, opartym na kreatywnym podejściu do sprawy, zgodnie z zasadą tykającej bomby, eksplodującej z zaskoczenia.

Zaś w wolnym czasie skupiam się na empirycznym doświadczaniu życia, począwszy od biegania ultra w ekstremalnych warunkach a skończywszy na rozwiązywaniu Sudoku na poziomie najwyższego stopnia wtajemniczenia.
Opisując swą naturę w jednym zdaniu, rzekłabym: ekstrawertyczna, otwarta na doznania, introwertyczka o dominującym charakterze z nutką spontaniczności i przewagą autoironii, owianej ostrym cieniem mgły melancholii.

Gaja

Zawodowo aktorka i social mediowy ninaja, ponad dwuletnie doświadczenie z Social mediami pozwoliło mi zgłębić tajniki Some, wciąż stawiam przed sobą nowe wyzwania i realizuje projekty, które wymagają kreatywnego podejścia do pracy. Praca na planach filmowych pozwoliła mi poznać świat show-biznesu również od strony kamery.
Prywatnie jestem filmoholiczką, preppersem, miłośniczką czworonogów, poszukiwaczką adrenaliny, gamingowym freakiem jeśli chodzi o survivale i sandboxy, a dobrymi FPS' ami również nie pogardzę. Jestem wrażliwa na sztukę, uwielbiam mocne inspiracje - X. le Roy, Banksy, R. Nuriejew, A. Leibovitz, O. Reutersvard, G. O'Keeffe, T. Łempicka, W. Kandinsky, S, Dali. R.Wojaczek, A. Bursa, M. Wolny, J. Carroll

Agata

W Intelligence Center pracuje od marca, jestem osobą, która poszukuje cały czas nowych wyznań i tak też dołączyłam do zespołu. Najbardziej w swojej pracy cenię możliwość rozwoju oraz brak monotonnych zadań. Jestem kreatywna, sumienna, oraz odporna na stres, jest to w tej branży bardzo ważna cecha z uwagi na to, że czasami naprawdę dużo się dzieje! Poza mediami, którymi interesuje się na co dzień oraz PR uwielbiam modę.

Paulina

Cześć! Nazywam się Paulina, w Intelligence Center zajmuję się bezpośrednim kontaktem z klientem. Jestem pozytywnie zakręconą osobą, nieustająco szukającą możliwości, żeby się rozwijać. Chętnie uczę się przez działanie, jak również czytając rozmaite książki - sprawia mi to wielką przyjemność. Dodatkowo, uwielbiam wszystko co, żyje: ludzi, zwierzęta, rośliny. Te ostatnie wypełniają prawie całe moje mieszkanie!

Ula

Social media to coś więcej! Dzięki nim łączę swoje dwa zawody: dziennikarki i junior social media managera! Moją przygoda z IC daje mi możlwiość na rozwoju w tych dwóch sferach. Kocham rozmowy z ludźmi, kreatywne zadania i wyzwania. Dążę do swoich dziennikarskich marzeń z IC!
Może spotkamy się razem na moderatorskim szlaku? Bądźcie czujni! 😉